Zawody wojewódzkie w sporcie pożarniczym

Drużyna z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach zajęła 6 miejsce w klasyfikacji generalnej wojewódzkich zawodów w sportach pożarniczych, które odbyły się 18 czerwca na obiektach Komendy Powiatowej PSP w Brzegu. Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach: pożarniczym torze przeszkód – 100 metrów, wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej oraz ćwiczeniu bojowym. Po pierwszych dwóch konkurencjach – indywidualnych strażacy z Krapkowic zajmowali 7 lokatę, jednak dobrze wykonane ćwiczenie bojowe – sklasyfikowane na 4 pozycji ostatecznie zdecydowało o 6 lokacie naszej drużyny.

W zawodach zwyciężyła reprezentacja KP PSP w Oleśnie, drugie miejsce uzyskała drużyna z KP PSP Strzelce Opolskie, a na miejscu trzecim znalazła się reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Kędzierzynie Koźlu.

Gratulujemy zwycięzcom, ale i naszym zawodnikom dobrej postawy na zawodach !!!