Apel o pomoc w zbiórce funduszy potrzebnych na leczenie córki strażaka

Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą pomoc w zbiórce funduszy potrzebnych na leczenie Viktorii Markiewicz, córki strażaka ze Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu.

https://www.siepomaga.pl/wiktoria-markiewicz

Mała Viktoria ma dziś 7 lat i cierpi na ataki padaczki (kilkadziesiąt nawet razy dziennie)…Rodzice dowiedzieli się, że jest szansa dla niej na powrót do normalności….Jednak przed ostateczną decyzją o operacji konieczne są dokładne badania, które dokładnie zlokalizują i zweryfikują ognisko ataków. Wtedy będzie można je usunąć! Operacja neurochirurgiczna może uwolnić Wiktorię raz na zawsze od napadów, które niszczą jej życie. Ale bez dokładnych badań lekarze nie są w stanie jej zaplanować…

Zbierane są fundusze na leczenie w Niemczech – w wyspecjalizowanej klinice, w której lekarze zajmują się skomplikowanymi przypadkami epilepsji. Badanie, a potem operacja da dziewczynce szansę na rozwój, a w przyszłości na samodzielność! Jest to jedyna szansa, bo wszystko inne zawiodło. Rodzice nie mają innych marzeń, tylko to jedno – by ich ukochane dziecko wyzdrowiało.

Gorąco zwracają się o pomoc, aby uratować Viktorię, uwolnić ją od cierpienia…

Informacja taka znajduje się również na stronie Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu – www.psp.wlkp.pl

Czasu zostało niewiele, zbiórka funduszy trwa do 19 września.
Z góry dziękujemy za okazaną wrażliwość i wsparcie.